„De la școala generală ar trebui să existe obligatoriu două-trei ore de educație fizică pe săptămână, cu accent pe formarea unui profil sportiv”, spune fostul fundaș al Stelei, campioana Europei de acum 40 de ani.
2026
Sursă informateca.ro

„De la școala generală ar trebui să existe obligatoriu două-trei ore de educație fizică pe săptămână, cu accent pe formarea unui profil sportiv”, spune fostul fundaș al Stelei, campioana Europei de acum 40 de ani.
2026
Sursă informateca.ro
Email: contact@axanews.ro
© Axanews.ro. Toate drepturile rezervate.

